Pasowanie na Przedszkolaka

Pasowanie na przedszkolaka" to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie, ale trzymały się bardzo dzielnie.

Z uśmiechami na twarzach recytowały wiersze, śpiewały piosenki i grały na instrumentach. Zanim złożyły uroczystą przysięgę wykonały kilka zadań - stały na jednej nodze, podskakiwały, tańczyły....- po czym Pani Dyrektor Danuta Frysiak za pomocą „czarodziejskiego ołówka" dokonała uroczystego „Aktu pasowania". Nie zabrakło życzeń słodkich upominków oraz dyplomów i prezentów dla każdego przedszkolaka. Uwieńczeniem uroczystości była prezentacja multimedialna dokumentująca nabywane przez dzieci umiejętności z minionych dwóch miesięcy w przedszkolu oraz wydarzeń i wycieczek w których nasi wychowankowie brali udział.

Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci jak i nauczycieli. Zapraszamy do zakładki - galeria: rok szkolny 2020/2021